Witaj na stronie agroturystyki „Mała Chatka”
Krzeszów, Dolny Śląsk, Sudety Środkowe.

Zapraszamy na Wakacje 2024, proponujemy pobyty tygodniowe od soboty do soboty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym filmem promocyjnym.

Krzeszów to malowniczo położona miejscowość w woj. dolnośląskim, w gminie Kamienna Góra, w Kotlinie Krzeszowskiej, w Sudetach Środkowych, oddalona ok. 100 km od Wrocławia i ok. 10 km od granicy polsko-czeskiej.

Szukasz odpowiedniego noclegu w rejonie Wałbrzycha dla rodziny i przyjaciół? Pragniesz wypocząć, zrelaksować się oraz wyciszyć? Wszystko to czeka na Ciebie w „Małej Chatce”. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie: aktywny wypoczynek, spędzenie czasu na łonie natury, a może poznanie fascynującej okolicy.

U nas zagrasz w siatkówkę, rozpalisz grilla, odpoczniesz w altanie, podziwiając uroki wież krzeszowskiej bazyliki. Również Twoje dziecko nie będzie miało czasu na nudę. Czeka na niego mały plac zabaw (huśtawka, zjeżdżalnia oraz trampolina).

Oferujemy do wynajęcia dziewięcioosobowy domek, który składa się z trzech pokoi z łazienkami, aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem oraz pokoju dziennego z nastrojowym biokominkiem. Na terenie „Małej Chatki” jest dostęp do bezprzewodowego Internetu (WiFi).

Gospodarze chętnie udzielą Ci informacji na temat okolicy. Będziesz wiedział, gdzie możesz pojechać oraz co warto zobaczyć.