Cennik

Cena za pobyt w „Małej Chatce” jest uzależniona od terminu, długości pobytu i waha się od 80 zł do 140 zł za dobę od osoby dorosłej.
Pobyt dziecka w wieku 0-4 lata to koszt 40 zł.
Pobyt dziecka w wieku 4-12 lat to koszt od 60 zł do 80 zł.
Przy dłuższych noclegach rodzinnych na Dolnym Śląsku cena do uzgodnienia.

Zapraszamy na weekendy, święta, wakacje. Preferowane pobyty od soboty do soboty (6 – 11 osób). Zapraszamy.

Do państwa dyspozycji oddajemy:
– „Małą Chatkę” tj. domek z trzema oddzielnymi pokojami, gdzie przy każdym pokoju znajduje się łazienka (istnieje również możliwość wynajęcia całego domku),
– aneks kuchenny wraz z pełnym wyposażeniem,
– jadalnię z nastrojowym biokominkiem,
– altanę ogrodową oraz miejsce do grillowania,
– boisko do gry w siatkówkę, trampolinę, huśtawkę i zjeżdżalnię.

REGULAMIN

Regulamin pobytu w „Małej Chatce” (zwany dalej domkiem) określa obowiązki osób korzystających z wynajętego domku lub pokoju gościnnego. Przebywanie na terenie domku i posesji zobowiązuje do zachowania się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu własnemu i innych Gości oraz mieniu zastanemu w tym miejscu.
1. Wynajmujący domek lub pokój gościnny na czas pobytu mogą korzystać z bezpłatnego, niestrzeżonego parkingu.
2. Domek lub pokój gościnny wynajmowany jest do użytku gości na doby. Doba rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 10:00.
3. Osoba dokonująca rezerwacji zobowiązana jest do wpłaty zadatku w wysokości 25% całkowitej kwoty związanej z pobytem w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji. W przypadku rezygnacji z pobytu, całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi (PODSTAWA PRAWNA ART. 394KC) z wyjątkiem szczególnych przypadków losowych. Pozostałe należności związane z wynajęciem domku lub pokoju gościnnego należy uiścić w pierwszym dniu pobytu.
4. Zabrania się wprowadzania do domku lub pokoju gościnnego zwierząt.
5. Za rzeczy osobiste pozostawione w domku lub pokoju gościnnym właściciel nie ponosi odpowiedzialności.
6. Wynajmujący domek lub pokój gościnny odpowiada materialnie za szkody zaistniałe w czasie pobytu (tj. pęknięta szyba kominkowa, okienna, lustro, uszkodzona ściana, drzwi, itp.)
7. W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Wyznaczone w tym celu miejsce znajduje się na zewnątrz budynku przy drzwiach głównych.
8. Przekazanie i odbiór domku lub pokoju gościnnego następuje w obecności gospodarza domku.
9. Obowiązuje kaucja w wysokości 1000 zł (za cały domek) lub 300 zł (za pokój gościnny) zwracana w dniu wyjazdu.
10. Do korzystania z domku i pokoi gościnnych uprawnione są osoby zameldowane i pełnoletnie, osoby nieletnie przebywają pod opieką osób pełnoletnich.
11. Mieszkańcy domku lub pokoju gościnnego zobowiązani są do utrzymywania porządku i czystości w zajmowanych pomieszczeniach (obowiązuje segregacja śmieci).
12. W godzinach 22.00 do 7.00 w domku należy zachować ciszę.
13. Uiszczenie opłaty za pobyt oraz dokonanie obowiązku meldunkowego jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu przez osobę przebywającą w domku lub pokoju gościnnym.
14. NIE ORGANIZUJEMY WIECZORÓW KAWALERSKICH, PANIEŃSKICH, OSIEMNASTEK I IMPREZ TEGO TYPU.